Deník mrzimorského studenta

Deník mrzimorského studenta

Výstřižek z Islandského bulletinu

-ůsledku kletby také dochází ke snížení mužské potence. Redakce rovněž doporučuje se výše zmíněným výrobkům vyhýbat. V případě jejich zakoupení se obraťte na výrobce s požadavkem na vrácení peněz.
(kle)


Mezinárodní tragédie otřásla kouzelnickou společností
Dne 8. 8. v nočních hodinách došlo k úmrtí dvou členů komunity. Pravděpodobně se jedná o dvojici, původem anglických čarodějů, Sophii Taran a jejího syna Artaira Tarana. Těla byla nalezena v rozbořeném domě ležícím u úpatí sopky Katly. Přestože stav těl neumožnil identifikaci, v domě, patřící Sophii Taran, byla nalezena peněženka s osobními doklady Artaira Tarana. 

Stav domu odpovídá zničení v důsledku vnitřní exploze a následného požáru. Za příčinu incidentu bylo prohlášeno nedodržení bezpečnostních zásad při práci s kouzelnými tvory. 

Sophia Taran žila ve stínu sopky od roku 1989, kde se věnovala výzkumu chování vulkanického poddruhu salamandra. Přestože její práce na toto téma jsou mnohými vědeckými autoritami považovány za přínosné, odmítala styk s veřejností. Těch několik málo lidí, kteří s ní přišli do kontaktu, ji nazývali "zamlklou a podivínskou". Její syn Artair, byl studentem Bradavické školy čar a kouzel, kde měl, ve věku sedmnácti let, nastupovat do závěrečného ročníku. 

Těla kouzelníků budou převezena zpět do Anglie, kde jejich pohřeb proběhne na náklady Asociace pro výzkum salamandrů, jako poděkování za celoživotní přínos Sophie Taran a vyjádření nejhlubšího zármutku z její ztráty. 
(bjb)

Reykjavický výtržník dopaden
Po čtyřletém pátraní bystrozorové dopadli muže zodpovědného za zaklínaní pouličního osvětlení škrt-

Žádné komentáře:

Okomentovat